Все цены... 
 • Телефоны
 • Компьютеры+ПО
 • Телевизоры
 • Аудио-Видео
 • Фото
 • Бытовая техника
 • разместить цены
  Покупай! Все разделыТелефония и СвязьТелефония и Связь
  РоссияУкраина

  Хочу купить:
   только прочее к мобильным    любые телефоны
  ../ мобильные и связь / мобильные и аксессуары / прочее к мобильным /

  Продажа : прочее к мобильным Power Plant

  Бренд:2E  4world  Altek  Armor  AiR  Airon  Akyga  Apple  Araree  Armorstandart  Astro  Baku  Baseus  Bravis  Becover  Belkin  Carav  Cord  Cover  Case-mate  Cellularline  Clear  Cobalt  Cokin  Cold Steel  Colorway  Comma  Digi  Defender  Devia  Doogee  Dr.web  Dual  Easylife  Energy  Ergo  Eset  Extra Digital  Extreme Style  Falcon  Fashion  Flamingo  Flip  Florence  Galaxy  Golf  Google  Goospery  HP  Hasselblad  Hoco  Hoverzon  Ice  Imac  Insta360  JJC  JYC  Jisoncase  Joyroom  Just Mobile  Kaspersky  Konig  Kowa  Lapara  Logic  M-life  MAN  Memo  Modecom  Macally  Makefuture  Manfrotto  Max  Mefoto  Media-tech  Meizu  Miami  Micro  Microsoft  Mobiking  Mocolo  Modul  Momax  Mophie  Moshi  Motorola  Mujjo  Mykronoz  Neon  Nichosi  Nillkin  Nokia  Noosy  Nova  Oneplus  Optima  Patchworks  Plantronics  Pocketbook  Power Plant  Prime  Pudini  Qoltec  Roar  Rock  Royal  Rainbow  Ray  Redpoint  Remax  Rode  Rose  Sjcam  Samsung  Sandberg  Smart  Smart Watch  Smartway  Speck  Sphero  Spigen  Stenk  T-phox  Targus  Tech 21  Transparent  Trust  UAG  UFT  Usams  Ultra  Visico  Vmax  Vakoss  Verizon  Vinga  Vintage  Violet  Vouni  Wk Design  Weifeng  Wind Bikes  Xd Design  Xiaomi  Yaxun  Yongnuo  Yurbuds  Zillya  Zoom  Ifit  Ipaky  прочие  все производители
  Цена :
  от  до  
   1   2   3   4   5   6   >>  

  PowerPlant berry N-X1
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant Blackberry N-X1 (Q10)
  PowerPlant DV00DV6214 - це ефективний акумулятор, який допоможе залишатися завжди на зв'язку у відрядженнях і заміських поїздках. Це досить невибагливий до періодичності зарядки акумулятор, так як у нього повністю відсутній ефект пам'яті. Вибираючи PowerPlant ви отримаєте 100% якісний акумулятор для надійної і тривалої роботи вашого мобільного.
  Цена : 559 грн. ($21)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Apple iPhone 4 1420mAh
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for Apple iPhone 4 1420mAh (DV00DV6332)
  У випадку, коли оригінальна акумуляторна батарея вийшла з ладу, можна замінити її на новий елемент живлення виробництва PowerPlant. Дана батарея виготовлена із якісних компонентів, тому є безпечною у використанні та гарантує правильну роботу пристрою. Вона відповідає усім необхідним характеристикам та параметрам смартфону Apple iPhone 4, тому відмінно підходить для заміни його батареї. 
  Цена : 349 грн. ($13)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Apple iPhone 7 1960mAh
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for Apple iPhone 7 1960mAh (SM110001)
  У випадку, коли оригінальна акумуляторна батарея вийшла з ладу, можна замінити її на новий елемент живлення виробництва PowerPlant. Дана батарея виготовлена із якісних компонентів, тому є безпечною у використанні та гарантує правильну роботу пристрою. Вона відповідає усім необхідним характеристикам та параметрам смартфону Apple iPhone 7, тому відмінно підходить для заміни його батареї. 
  Цена : 399 грн. ($15)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Apple iPhone 8 Plus
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for Apple iPhone 8 Plus (SM110032)
  PowerPlant пропонує змінний акумулятор для смартфонe iPhone 8 Plus. Він стане в нагоді, коли оригінальна батарея вийде з ладу. Виріб відповідає усім необхідним характеристикам та параметрам iPhone 8 Plus, тому забезпечить його надійну, безпечну, якісну та довготривалу роботу.Вибираючи PowerPlant ви отримаєте 100% якісний акумулятор для надійної і тривалої роботи вашого мобільного або КПК.
  Цена : 599 грн. ($23)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for ASUS Z5 - C11P1324
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for ASUS Z5 - C11P1324 (DV00DV6319)
  Акумулятор PowerPlant C11P1324 виготовлений спеціально для ASUS ZenFone 5. Його ємність у 2100 mAh дозволить залишатися на зв'язку тривалий період часу. Заряджати акумулятор можна будь-коли, адже в нього немає ефекту пам'яті.
  Цена : 499 грн. ($19)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus ZenFone 2 ZE550ML/ZE551ML
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus ZenFone 2 ZE550ML/ZE551ML (DV00TS0086)
  Захисне скло для смартфону Asus ZenFone 2 ZE550ML (ZE551ML). В сучасному швидкому ритмі життя гаджети часто падають, що приводить до псування екрану. Для того, щоб уберегти його, краще встановити захисне скло від компанії PowerPlant. Воно тонке, але досить міцне, має рівну поверхню та не заважає швидкому реагуванню сенсора. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу.Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пил
  Цена : 139 грн. ($5)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for ASUS Zenfone 4 - C11P1404
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for ASUS Zenfone 4 - C11P1404 (SM120024)
  PowerPlant C11P1404 - акумулятор для надійної і тривалої роботи Вашого смартфона. Гарантує довгу і безпечну роботу Вашого акумулятора в будь-яких умовах. Не володіє ефектом пам'яті і легко відновлює працездатність після глибокого розряду. Його ємність становить 1600 mAh.
  Цена : 429 грн. ($16)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus ZenFone 4 Selfie ZD553KL/ZB553KL
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus ZenFone 4 Selfie ZD553KL/ZB553KL (GL60285
  Захисне скло для смартфону Asus ZenFone 4 Selfie. В сучасному швидкому ритмі життя гаджети часто падають, що приводить до псування екрану. Для того, щоб уберегти його, краще встановити захисне скло від компанії PowerPlant. Воно тонке, але досить міцне, має рівну поверхню та не заважає швидкому реагуванню сенсора. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу.Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 139 грн. ($5)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus ZenFone 4 ZE554KL
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus ZenFone 4 ZE554KL (GL602407)
  Захисне скло для смартфону Asus ZenFone 4. В сучасному швидкому ритмі життя гаджети часто падають, що приводить до псування екрану. Для того, щоб уберегти його, краще встановити захисне скло від компанії PowerPlant. Воно тонке, але досить міцне, має рівну поверхню та не заважає швидкому реагуванню сенсора. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу.Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 177 грн. ($7)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus ZenFone 5 A501CG 2015
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus ZenFone 5 A501CG 2015 (GL603831)
  Компанія PowerPlant розробила захисне загартоване скло для смартфона Asus ZenFone 5 (A501CG) (2015) з використанням технології PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Воно тонке, але досить міцне. Виробник оснастив виріб захисним шаром від подряпин, відбитків пальців та жирових розводів. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 169 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus ZenFone 5 Lite ZC600KL
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus ZenFone 5 Lite ZC600KL (GL603824)
  Компанія PowerPlant розробила захисне загартоване скло для смартфона Asus ZenFone 5 Lite (ZC600KL) з використанням технології PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Воно тонке, але досить міцне. Виробник оснастив виріб захисним шаром від подряпин, відбитків пальців та жирових розводів. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 139 грн. ($5)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus ZenFone 5z
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus ZenFone 5z (GL603848)
  Компанія PowerPlant розробила захисне загартоване скло для смартфона Asus ZenFone 5z з використанням технології PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Воно тонке, але досить міцне. Виробник оснастив виріб захисним шаром від подряпин, відбитків пальців та жирових розводів. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 119 грн. ($4)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for ASUS ZenFone Go
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for ASUS ZenFone Go (SM120048)
  PowerPlant пропонує змінний акумулятор для смартфонів ASUS ZenFone Go. Він стане в нагоді, коли оригінальна батарея вийде з ладу. Виріб відповідає усім необхідним характеристикам та параметрам смартфону ASUS ZenFone Go, тому забезпечить його надійну, безпечну, якісну та довготривалу роботу.
  Цена : 499 грн. ($19)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Asus Zenfone Live
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Asus Zenfone Live (GL604661)
  Захисне скло для смартфону Asus Zenfone Live. В сучасному швидкому ритмі життя гаджети часто падають, що приводить до псування екрану. Для того, щоб уберегти його, краще встановити захисне скло від компанії PowerPlant. Воно тонке, але досить міцне, має рівну поверхню та не заважає швидкому реагуванню сенсора. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу.Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 159 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for ASUS ZenFone Selfie ZD551KL
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for ASUS ZenFone Selfie ZD551KL (SM120079)
  PowerPlant пропонує змінний акумулятор для смартфонів ASUS ZenFone Selfie. Він стане в нагоді, коли оригінальна батарея вийде з ладу. Виріб відповідає усім необхідним характеристикам та параметрам смартфону ASUS ZenFone Selfie, тому забезпечить його надійну, безпечну, якісну та довготривалу роботу.
  Цена : 549 грн. ($21)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for berry 9000 M-S1 - 1800mAh
  Продажа Прочее к мобильным Акумулятор PowerPlant for Blackberry 9000 M-S1 - 1800mAh (DV00DV6173)
  PowerPlant пропонує змінний акумулятор для смартфонів Blackberry 9000. Він стане в нагоді, коли оригінальна батарея вийде з ладу. Виріб відповідає усім необхідним характеристикам та параметрам смартфону Blackberry 9000, тому забезпечить його надійну, безпечну, якісну та довготривалу роботу.
  Цена : 299 грн. ($11)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Doogee X60L
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Doogee X60L (GL604777)
  Компанія PowerPlant розробила захисне загартоване скло для смартфона Doogee X60L з використанням технології PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Воно тонке, але досить міцне. Виробник оснастив виріб захисним шаром від подряпин, відбитків пальців та жирових розводів. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 177 грн. ($7)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Doogee X9 Mini
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Doogee X9 Mini (GL601486)
  Компанія PowerPlant розробила захисне загартоване скло для смартфона Doogee X9 Mini з використанням технології PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Воно тонке, але досить міцне. Виробник оснастив виріб захисним шаром від подряпин, відбитків пальців та жирових розводів. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 217 грн. ($8)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Doogee X9 Pro
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Doogee X9 Pro (GL601493)
  Захисне скло для Doogee X9 Pro від компанії PowerPlant. Призначення даного виробу – захищати екран смартфону від можливих ушкоджень та потертостей. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Скло тонке, але досить міцне. Воно має захисний шар від подряпин, відбитків пальців та жирних розводів. Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається.В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 119 грн. ($4)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Doogee Y6
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Doogee Y6 (GL601417)
  Захисне скло для Doogee Y6 від компанії PowerPlant. Призначення даного виробу – захищати екран смартфону від можливих ушкоджень та потертостей. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Скло тонке, але досить міцне. Воно має захисний шар від подряпин, відбитків пальців та жирних розводів. Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається.В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 119 грн. ($4)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Google Pixel 2 - Full Screen
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Google Pixel 2 - Full Screen (GL604807)
  Захисне скло для Google Pixel 2 від компанії PowerPlant. Призначення даного виробу – захищати екран смартфону від можливих ушкоджень та потертостей. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу. При цьому, повністю зберігається оригінальна кольоропередача.Скло тонке, але досить міцне. Воно має захисний шар від подряпин, відбитків пальців та жирних розводів. Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається.В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 241 грн. ($9)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Google Pixel XL - Full Screen
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Google Pixel XL - Full Screen (GL604791)
  Сучасні смартфони використовуються майже постійно – хтось працює, хтось серфить по пошуковим системам, а хтось сидить в соціальних мережах. Але всіх користувачів об'єднує одне – бажання захистити екран свого гаджету від механічних пошкоджень. Це зв'язано зі швидким ритмом життя, в якому телефони часто падають, а їх дисплеї розбиваються. Компанія PowerPlant допоможе вирішити цю проблему, пропонуючи міцне захисне скло.  Виріб відрізняється тонкістю та стійкістю до пошкоджень. Крім цього, він володіє такими характеристиками:- можливістю поглинати удари- прозорістю структури, яка не спотворює відображення кольорів- невідчутністю при використанні девайса (скло не потовщує габарити телефона та не
  Цена : 241 грн. ($9)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Honor 6C Pro
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Honor 6C Pro (GL604821)
  Захисне скло для смартфону Honor 6C Pro. В сучасному швидкому ритмі життя гаджети часто падають, що приводить до псування екрану. Для того, щоб уберегти його, краще встановити захисне скло від компанії PowerPlant. Воно тонке, але досить міцне, має рівну поверхню та не заважає швидкому реагуванню сенсора. Виготовлений виріб із загартованого скла. При його розробці також була використана технологія PET, яка оберігає очі користувача від шкідливого впливу.Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 159 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Honor 7A Pro
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Honor 7A Pro (GL604838)
  Якщо ваш смартфон Honor 7A Pro часто падає або ви просто турбуєтесь про зовнішній вид свого улюбленого гаджета – захисне скло від PowerPlant те, що треба. Воно загартоване, виготовлене з використанням технології РЕТ, яка здатна оберігати очі від шкідливого впливу. Виріб міцний та водночас тонкий, він повністю зберігає оригінальну кольоропередачу та не заважає роботі сенсора.Скло підходить для смартфонів будь-якого кольору, так як має прозору рамку. Воно легко встановлюється та добре тримається. В комплект до виробу входить спиртова серветка, тканина для полірування та наклейка для видалення пилу.
  Цена : 159 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  PowerPlant for Honor 7C Pro
  Продажа Прочее к мобильным Захисне скло PowerPlant for Honor 7C Pro (GL604845)
  Сучасні смартфони використовуються майже постійно – хтось працює, хтось серфить по пошуковим системам, а хтось сидить в соціальних мережах. Але всіх користувачів об'єднує одне – бажання захистити екран свого гаджету від механічних пошкоджень. Це зв'язано зі швидким ритмом життя, в якому телефони часто падають, а їх дисплеї розбиваються. Компанія PowerPlant допоможе вирішити цю проблему, пропонуючи міцне захисне скло.  Виріб відрізняється тонкістю та стійкістю до пошкоджень. Крім цього, він володіє такими характеристиками:- можливістю поглинати удари- прозорістю структури, яка не спотворює відображення кольорів- невідчутністю при використанні девайса (скло не потовщує габарити телефона та не
  Цена : 159 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)   1...25   26...50   51...75   76...100   101...125   126...150   >>  
  Новости электроники

  © Торговая система NADAVI, 2004 Rambler's Top100 Каталог телевизоров: описания, статьи, цены на плазменные, проекционные, LCD и ЭЛТ телевизоры   Прочее к мобильным Power Plant - цены на MagaZilla.com.ua   Rambler's Top100